You're watching:

Black Summer: Zombiler Dizi Fragmanı (11 Nisan)
Video'yu paylaş:

Black Summer: Zombiler Dizi Fragmanı (11 Nisan)     943 Görüntülenme

Bir karakterden işittiğimiz üzere yaklaşık 6 hafta önce bir zombi kıyameti başlamış. Bu 6 haftalık süreçte neler olmuş bitmiş bilmiyoruz. Hikayeyi bir yerleşim merkezindeki insanların orduya bağlı askerler tarafından tahliye edildiği bir günde açıyoruz. Gerekli evrakları olanların, yaralı olmayanların ve huzursuzluk çıkarmayanların askeri araçlara yüklenerek birincil tahliye noktası olarak belirlenen şehir merkezindeki stadyuma götürüldüğü ve oradan hava yoluyla daha güvenli yerlere nakillerine başlanacağı oldukça hareketli bir gün. Hikayemizin merkezindeki karakterler de çeşitli sebeplerle bu tahliye fırsatını kaçırmış olan ve bir yolunu bulup stadyuma ulaşmak isteyen kimseler.

Zombiye dönüşümün çok hızlı bir şekilde gerçekleştiği, zombilerin koşabildiği, atlayıp zıplayabildiği ve çok hızlı bir şekilde hareket edebildiği, insanların ise zombilerden daha tehlikeli bir hale bürünebildiği bir ortam tasvirinden söz etmeden de geçmeyelim ayrıca karakter tanıtımlarına geçmeden önce. Diziyle ilgili bir diğer belirtilmesi gereken şey ise parçalı anlatım tarzına sahip oluşu. Bir hikaye parçasını izlemeye devam ederken belirsiz aralıklarla ekranda bir yazı beliriyor ve bölümü şekillendiren bir diğer parçaya geçiyoruz.

Etiketler: jaime king, ty olsson, justin chu cary, christine lee, netflix, black summer dizi fragmanı, black summer series trailer, viddtv