You're watching:

Charmed Dizi Fragmanı (14 Ekim'de CW'de)
Video'yu paylaş:

Charmed Dizi Fragmanı (14 Ekim'de CW'de)     141 Görüntülenme

Mel, Hilltowne Üniversitesi’ndeki annesinin başında olduğu bölümden mezun olmuştur. Maggie ise yeni öğrencidir ve ablasının dalga geçtiği kızlar birliğine katılmayı ve bir dargın bir barışık olduğu erkek arkadaşı Brian ile tekrar bir araya gelmeyi düşünmektedir. Bu sırada şok edici bir trajedi hayatlarını paramparça eder ve kardeşlik bağlarını tehlikeye sokar: Marisol, korkunç bir kazada ölmüştür. Ya da ölmüş müdür?

Üç ay sonra, Mel’i annesinin ölümüne dair bilgileri kabul edemezken, Maggie’yi ise onu anlamsız bir saplantıya kapıldığı için suçlarken buluruz. Çok geçmeden başka büyük bir şok kapılarında belirir: Kendilerinden büyük bir kardeşleri daha vardır. Anneleri, parlak genetikçi ablaları Macy’yi bunca yıldır bir sır olarak saklamıştır.

Macy kasabada yenidir ve hissettiklerinden emin değildir (sürekli etrafında beliren, sevimli bilim adamı Galvin için olan hisleri hariç). Mel ve Maggie ile bir bağ kurmak için heveslidir fakat Mel, başka bir şokla uğraşamaz ve onu kendinden uzak tutar.

Üç kızın da duyguları patlama yaşarken, her biri imkansız yeni yeteneklerini keşfederler: Mel, zamanı dondurabilmektedir; Maggie, diğerlerinin düşüncelerini duymaya başlar ve Macy’nin telekinetik güçleri vardır. Şu ana kadar üniversitedeki “Kadın Çalışmaları” bölümünün yeni başkanı olarak bildikleri Harry Greenwood, endişelenmemelerini ve bunların muhteşem derecede mantıklı bir sebebi olduğunu söyler: Onları bir araya topladığında, tıpkı anneleri gibi çok güçlü birer cadı oldukları gerçeğini anlatır. Ayrıca kendisi gerçekten bir profesör değil, bir Whitelighter’dır (Bir cadının danışmanı ve kılavuzu). Sadece bu da değil, Mel sonunda haklı olduğunu öğrenmiştir: Annelerinin ölüm nedeni bir kaza değildir; o, bilinmeyen karanlık güçler tarafından öldürülmüştür.

Hazmetmesi kolay olmasa da kardeşler yeni kimliklerini kabul etmişlerdir ve yeni görevleri, insanlığı etrafta dolaşan -biri de annelerini öldüren- şeytanlardan korumaktır. “Üçlünün Gücü” sayesinde birlikte daha güçlüdürler. Her ne kadar tam olarak neyle karşı karşıya oldukları hakkında bir fikirleri olmasa bile…

Etiketler: melonie diaz, sarah jeffery, madeleine mantock, rupert evans, ser’darius blaine, charlie gillespie, charmed dizi fragmanı, charmed series trailer, viddtv, tv series, cw