You're watching:

FIFA 19 Survival Oynanış Videosu
Video'yu paylaş:

FIFA 19 Survival Oynanış Videosu     1083 Görüntülenme

Stat Tracking sistemi ile verilerimizi çok daha iyi bir şekilde takip edebileceğimiz FIFA 19'un Kick Off modunda oldukça farklı yenilikler bizi bekliyor. Kick Off kısmında ayrıca ceza sahası dışından atılan gollerin 2 gol olarak sayıldığı Long Range, Sadece kafa, frikik ya da vole gibi atışlardan gelen gollerin sayıldığı özel bir mod ya da ilk golü atan, ilk üç golü atan gibi kazanma şartlarını belirlediğimiz First To gibi farklı modlara da yer verilmiş. Hatta offside ve faulleri kapatıp tam anlamıyla oyunu bir mahalle maçı edasında da oynayabileceğiniz No Rules, yani Kural Yok modu da bulunuyor.

FIFA Ultimate Team modunda ise hem menülerde hem de işleyişte bazı değişiklikler bizi bekliyor. Öncelikle önceki FIFA'larda bize en çok zaman harcattıran Online Season modu artık tarihe karışıyor ve yerini Division Rivals sistemine bırakıyor. Bu yeni sistemde öncelikle liginizin belirlenmesi için maç yapıyorsunuz. Yani bir diğer değişle LoL ve benzeri oyunlarda olduğu gibi önce seviyenizin belirlenmesi için yerleştirme maçlarına çıkmanız gerekiyor. Aldığınız sonuçlara göre sistem sizi bir lige yerleştiriyor ve en önemlisi de bu ligde sizin yeteneğinizdeki oyuncular ile karşılaşıyorsunuz. Bu sayede eski FUT modundaki bir maçta başa baş oynarken diğer maçta çok daha iyi bir oyuncu ile karşılaşma şansınız da azalmış oluyor. Kısacası bulunduğunuz ligde kendi seviyenizdeki oyuncular ile karşılaşıyorsunuz. Tabi ki iyi oynayıp üst liglere çıkmak da sizin elinizde.

Etiketler: fifa 19 oynanış videosu, fifa 19 stat tracking videosu, fifa 19 ultimate team mod videosu, fifa 19 gameplay videosu, viddtv