You're watching:

Sex Education Dizi Fragmanı (11 Ocak)
Video'yu paylaş:

Sex Education Dizi Fragmanı (11 Ocak)     869 Görüntülenme

İlk sezonu 8 bölümden oluşan Sex Education‘ın 2. sezonunun olup olmayacağı henüz belli değil. Komedi ve drama ögelerini harmanlayan gençlik dizisinin bölüm süreleri ise 47-53 dakika arasında değişiyor.

Otis; öz güveni pek yüksek olmayan, pek fazla öne çıkan yetisi de bulunmayan, anne ve babası boşanmış, seks terapisti olan annesi ile beraber yaşayan, 16 yaşında, lise öğrencisi bir gençtir. Seks terapisti annesi sayesinde cinsel hayat tavsiyeleri hakkında bir şeyler bilmektedir. Otis’in bu özelliğini fark eden ve acilen nakite ihtiyacı olan Maeve isimli asi ruhlu bir genç kız Otis’e bir iş teklifinde bulunur. Maeve, Otis’e okuldan müşteri olarak cinsel yaşamlarında sıkıntılar yaşayan öğrenciler bulacak; Otis ise bu müşterilerle görüşüp onların sorunlarını çözecektir. Parayı da ortak bir şekilde kırışacaklardır. Otis, güzelliğiyle dikkatini çeken ama uzaktan uzağa bakmaktan öteye gidemediği Maeve ile vakit geçirmek istemesinin de etkisiyle bu ortaklık teklifini kabul eder ve ikilinin eğlence dolu macerası başlar.

Etiketler: asa butterfield, emma mackey, ncuti gatwa, sex education dizi fragmanı, sex education series trailer, viddtv, netflix